Producent folii polipropylenowych BOPP – tasiemki rozrywające

Folie i tasiemki

Folia polipropylenowa i tasiemka rozrywająca

Folia polipropylenowa

Zajmujemy się dystrybucją folii polipropylenowych typu BOPP (dwukierunkowo orientowanej, dwustronnie termozgrzewalnej).
W naszej ofercie znajdują się standardowe folie typu  Coex i jakościowe pokryte warstwą akrylową,  PVDC , LST, PVOH o grubościach od 20 do 40 mikronów.

Sprzedajemy również folie BOPP o zwiekszonej kórczliwości termicznej oraz celulozowe (celofan). Produkcji Innovia , Treofan, Jindal.

  • Akrylowa – folia z tą powłoką ma zastosowanie m.in. w opakowaniach spożywczych i opakowaniach typu „overwrap”. Powleczenie folii akrylem nadaje jej doskonałe właściwości optyczne (wysoki połysk, niskie zamglenie), zwiększając tym samym estetykę całego opakowania. Dodatkowo, folia z powłoką akrylową nadaje się do druku i laminacji. Opakowany w taką folię produkt jest chroniony przed utratą aromatów, jak również pochłanianiem zapachów przenikających z zewnątrz. Dzięki temu, że akryl posiada niższą temperaturę zgrzewu niż zewnętrzne powierzchnie poszczególnych warstw folii bazowej, powleczoną folię możemy z powodzeniem użyć do szybkiego pakowania.
  • PVDC- nie ma lepszych rozwiązań dla bariery na gaz oraz tlen. Poza wyróżniającymi się właściwościami barierowymi, folie można laminować i poddawać drukowaniu. Idealnie nadają się do opakowań typu MAP (modyfikowana atmosfera), jak również do opakowań świeżej żywności, ze względu na ich powłokę „anti-fog”. Folie te nadają się do każdego typu maszyn do pakowania.
  • LTS – Folia o obniżonej temperaturze zgrzewu, posiadająca szeroki zakres temperatury zgrzewalności, mająca zastosowanie w maszynach szybko pakujących. Folia, cieszy się szerokim zastosowaniem w przemyśle piekarskim i cukierniczym.
  • PVOH – dzięki doskonałym barierom na gaz oraz zapachy, powłoka ma idealne zastosowanie dla opakowań produktów suchych. Powłoka musi być chroniona przed wilgocią poprzez laminację lub dodatkowy coating. Folia  jest kompatybilna ze wszystkimi maszynami do pakowania.

Folie mogą być aktywowane (jonizowane) powierzchniowo w celu zwiększenia przyczepności farby.

Tasiemka rozrywająca

Zajmujemy się dystrybucją tasiemki rozrywającej.
W stałej ofercie posiadamy kolory : czerwony , złoty , złota linia oraz bezbarwny.
Na indywidualne zamówienie możemy zaoferować także inne mniej typowe kolory jak srebrny,  zielony.

Producent folii polipropylenowych BOPP – tasiemki rozrywające